S ohledem na aktuální nařízení vlády v nouzovém stavu je veškerá KONTAKTNÍ výuka na FA ČVUT do odvolání přerušena.

Kurzy

Zrušeno. Kurz večerního kreslení

Kurz večerního kreslení je určen dospělým a studentům z řad veřejnosti jako základní přípravný kurz na přijímací zkoušky na FA nebo studentům FA jako opakovací. Kurz je určen dospělým a studentům z řad veřejnosti jako základní přípravný kurz na přijímací zkoušky na FA nebo studentům FA jako opakovací, je zaměřen na perspektivu, proporce a prostor. Je přístupný i jako zájmový kurz pro každého, zejména pro začátečníky.

S sebou: papír – kreslící čtvrtky A3 a A2, desky nebo blok s pevnou podložkou, tužky různé tvrdosti, plastickou gumu na uhel. Mohou být i uhly, doporučujeme umělé. Případně tuž, pero, hadřík, lepicí pásku na připevnění papíru, event. pastelky.

Přihlašování

Pro přihlášení na kurz nebo více informací kontaktujte sekretářku Ústavu výtvarné tvorby Radku Formánkovou v místnosti 412 nebo na e-mailu: radka.formankova@fa.cvut.cz.

Za obsah této stránky zodpovídá: prof. Ing. arch. Irena Šestáková