Transition design workshop

Jak budou vypadat age-friendly komunity v roce 2050? Jak se mohou designéři zapojit do systémových sociálních inovací pro změnu? Připojte se k nám na anglický workshop Transition Design pořádaný Ústavem designu FA ČVUT a zamyslete se nad budoucností age-friendly komunitních center.

Anglický workshop Transition Design pořádaný katedrou designu FA ČVUT se uskuteční v úterý, středu a pondělí 18., 19. a 24. října 2022 na FA.

Workshop seznámí studenty s Designem pro udržitelnost a Transition Designem a zároveň představí budoucnost age-friendly komunitních center. Studenti se naučí analyzovat složité problémy na společenské a systémové úrovni a navrhovat nově pojatý každodenní život s ohledem na přechod k udržitelné budoucnosti. Výstupem workshopu budou mapy analýzy designu a vizualizace projekty. Následovat bude veřejná prezentace, která se uskuteční 24. října. Workshopů se mohou zúčastnit všichni studenti katedry designu.

Přihlaste se na workshop zde

Za obsah této stránky zodpovídá: prof. ak. soch. Marian Karel