Ve dnech 11. až 14. 11. 2018 dojde z důvodu stavebních prací k celkové odstávce informačního systému ČVUT v Praze. Aktuální informace na www.cvut.cz/odstavka.

Dny otevřených dveří

Váháte, jestli máte podat přihlášku na stavárnu, nebo na architekturu? Chcete vědět, jestli pro vás bude titul z naší fakulty znamenat na trhu práce nějakou výhodu? Končíte gympl a nejste si jisti, jestli to pro vás při přijímačkách nebo při studiu nebude ve srovnání s uchazeči ze stavebních škol hendikep? Zajímá vás, od kterých architektů a designérů se budete moci učit? Den otevřených dveří je příležitost ujasnit si vše, co potřebujete vědět, než se definitivně rozhodnete. Přijďte, těšíme se na vás!

S dostatečným předstihem před podáváním přihlášek ke studiu se seznámíte s našimi studijními programy, tedy architektura a urbanismus, krajinářská architektura, design. Dozvíte se vše podstatné o studiu na FA, o průběhu přijímacího řízení a o možnostech přihlásit se do některého z přípravných kurzů; zájemci také budou moci absolvovat komentovanou prohlídku budovy fakulty od prof. Aleny Šrámkové. Kromě toho, že zodpovíme případné dotazy ohledně budoucího studia, vám podrobněji představíme nejen ateliérovou výuku jakožto stěžejní součást studia, ale i škálu aktivit, kterými se zabýváme nad rámec povinného vzdělávání.

Chcete zjistit, do čeho jdete? Není nic jednoduššího: přijďte se k nám podívat. Příležitost máte kdykoli, protože na fakultě se konají přednášky pro veřejnost a také volně přístupné výstavy. Dvakrát do roka – v červnu a v listopadu – vás ovšem po fakultě provedou studenti v rámci takzvaného dne otevřených dveří. Pokud to myslíte s přijímačkami vážně, můžete absolvovat i celodenní workshop, na němž si ověříte, jak jste na tom s kreslením, modelováním apod.

Fotogalerie z minulých dnů otevřených dveří

PÁTEK na FA

Těsně před termínem podání přihlášek ke studiu, což je na naší fakultě každoročně 30. listopad, pořádáme pro zájemce o studium architektury a designu poznávací workshop. Koná se v sobotu, aby se ho mohli zúčastnit i mimopražští zájemci. Celodenní program nabízí od všeho trochu.

Podrobné informace

Za obsah této stránky zodpovídá: Ing. arch. Jan Jakub Tesař, Ph.D.