Seznamovací kurzy FA

Buďte s námi od začátku!

Seznamovací kurzy jsou určeny pro přijaté studenty 1. ročníku bakalářských studijních programů Fakulty architektury ČVUT. Z pestré nabídky seznamovacích kurzů ČVUT se jedná o jediný seznamovací kurz, který pro své budoucí prváky pořádá a garantuje FA ČVUT.

Pravděpodobně se také setkáte s nabídkou seznamovacích kurzů pořádaných na Máchově jezeře, které jsou určeny všem přijatým studentům ČVUT a nenabízejí takový záběr informací o fakultě a studiu, jako naše kurzy. Pokud se chcete seznámit se spolužáky a zjistit, jak funguje právě naše fakulta, jeďte s námi!

Co vás na seznamováku čeká?

Poznáte své budoucí spolužáky, některé pedagogy a studenty ze Spolku posluchačů architektury, od nichž dostanete ty nejlepší rady do vašeho studia na FA. Kromě sportovních aktivit a her budete kreslit v plenéru nebo pojedete na výlet do Krkonoš za stavbami, které tam postavili naši studenti. Seznamovák se koná v krásném prostředí pozdně barokního Tuláčkova statku, po ruce je koupaliště, tenisové kurty, hospoda...

Termíny:

Letošní seznamovací kurzy se konají ve třech termínech vždy od pondělí 15.00 do pátku 14.00.

Místo konání:

Tuláčkův statek v Kruhu u Jilemnice

Doprava:

individuální

Strava:

snídaně a večeře z vlastních zdrojů (v budově je kuchyňka), obědy budou zajištěny společně v ceně za 125 Kč.

S sebou:

Sportovní oblečení a obuv, přezůvky, věci osobní potřeby, průkaz pojištěnce, hudební nástroj, blok, psací a kreslící potřeby.

Cena kurzu:

1 200,- Kč (ubytování a sportovní program)

Jak se přihlásit?

Přihlašování probíhá přes formulář na webu Ústavu tělesné výchovy a sportu ČVUT. Pro přihlášení na konkrétní termín je potřeba nejdříve se zaregistrovat (k tomu vám stačí váš e-mail), poté z nabídky vybrat Zapsání na kurz a rozkliknutím příslušného termínu se přihlásit.

Kontakt

Fakulta architektury ČVUT

Mgr. Romana Vylitová

oddělení vnějších vztahů

 

(program kurzů)

 

romana.vylitova@fa.cvut.cz

723 138 565

 

Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT

PaedDr. Luboš Neuman

 

(organizační záležitosti, přihlašování na kurz)

lubos.neuman@cvut.cz

Za obsah této stránky zodpovídá: Ing. arch. Kateřina Rottová, Ph.D.