Zprávy

Ateliérové práce ze zahraničních pobytů se představí na online výstavě

Vernisáž ateliérových prací studentů, kteří se v akademickém roce 2019/2020 zúčastnili zahraničních pobytů programu Erasmus+ & Exchange, se uskuteční ve středu 18. listopadu od 17.30 hodin v online podobě na platformě MS Teams. Výstavu bude možné si prohlédnout ve virtuální Galerii na webových stránkách fakulty. Důvodem jsou protipandemická opatření, která nám stále neumožňují setkávání.

Návštěvníci vernisáže se mohou těšit na krátké představení vzniklých projektů i zážitky studentů ze studijních pobytů. Vernisáž, která se tentokrát bude konat na platformě MS Teams v týmu Mobilita 2019-2022, bude také ideálním místem, kde získat motivaci pro studium v zahraničí a konzultovat svoje představy s těmi, kdo se nedávno ze studijního pobytu vrátili.

Výběr destinací pro studijní pobyty v zahraničí zůstává i přes protipandemická opatření široký a snahou naší fakulty i Rektorátu ČVUT je motivovat studenty, aby v rámci programu Erasmus+ odjeli studovat do ciziny.

Ateliérové práce budou k vidění na webu fakulty na časově neomezenou dobu, a to v sekci Galerie, kde nově vznikne sekce Výstava Erasmus 2020.

Ve virtuální Galerii je také možné si prohlédnout i ateliérové práce, diplomové práce nebo oceněné studentské projekty.

Více informací o vernisáži poskytne Bc. Jarmila Vokounová na jarmila.vokounova@fa.cvut.cz.

Za obsah této stránky zodpovídá: doc. Ing. arch. Jan Jakub Tesař, Ph.D.