Ústav designu představuje nový přednáškový cyklus Design Experiences

Přednášková série Design Experiences se zaměřuje na zprostředkování zkušeností z mezioborových oblastí designérské teorie i praxe. Cílem přednášek významných českých i zahraničních odborníků je nejen rozšířit povědomí o aktuálních tématech designu, ale také vytvořit širší síť studentů, výzkumníků a odborníků a vybudovat prostor pro možnou spolupráci.

Tématem přednáškového cyklu je praxe z oblasti User Experience and User Research. Tři přednášející poskytnou posluchačům vhled do problematiky a ozřejmí, jak důležité pro kvalitní design je porozumění chování, potřebám a motivacím uživatelů. Přednášky začínají vždy v 17 hodin.

• 3. 5. 2021 – Dominika Potužáková: Tajemství nacítění uživatelů.
  • 10. 5. 2021 – Petr Kosnar:  UX design prakticky: od mobilních aplikaci po automobily
  • 17. 5. 2021 – Michaela Štetiarová: Jak navrhovat produkty a služby, které přinášejí skutečnou hodnotu

Přednášky proběhnou on-line na platformě MS Teams. Budou volně přístupné, podmínkou však je předchozí registrace na každou z nich.

Více informací naleznete na stránkách přednáškového cyklu.

Za obsah této stránky zodpovídá: doc. Ing. arch. Jan Jakub Tesař, Ph.D.