Zprávy

Poslední informace před doplňovacími volbami do AS ČVUT a AS FA

Od středy 13. října od 9 h do čtvrtka 14. října do 17 hodin budou probíhat doplňovací volby do Akademického senátu ČVUT ve volebním obvodu studentů FA a doplňovací volby do studentské komory Akademického senátu FA. Volby budou probíhat elektronicky. Přihlašovací údaje obdrží všichni hlasující v průběhu úterý 12. října 2021 e-mailem.

Volby budou probíhat elektronicky v aplikaci hlasovani.cvut.cz. Přístupové údaje k hlasovací aplikaci obdržíte během úterý 12. 10. 2021 e-mailem s předmětem "Přihlašovací údaje – volby do AS ČVUT a AS FA" z adresy noreply@hlasovani.cvut.cz.

Zpráva by měla přijít na adresu, kterou mají studenti uvedenou v KOS a akademičtí pracovníci v Usermap jako svůj hlavní e-mail. Případně je vhodné zkontrolovat i ostatní emailové schránky evidované v systémech ČVUT, zkontrolovat spamový koš apod.

Uživatelské jméno je stejné jako pro ostatní systémy ČVUT (např. KOS), heslo je však jednoúčelové pouze pro hlasovací aplikaci.

Po přihlášení do hlasovací aplikace najdete v části Seznam hlasování ta hlasování, ve kterých jste oprávněným voličem. Pro studenty jsou to Volby do AS ČVUT a Volby do AS FA, pro akademické pracovníky Volby do AS FA. V příslušných hlasovacích formulářích pak najdete i podrobnější pokyny k hlasování.

V případě technických problémů s přihlášením můžete kontaktovat přímo správce aplikace na adrese hlasovani@fa.cvut.cz, případně volební komisi na adrese volby@fa.cvut.cz. Po oba volební dny v čase od 9 do 17 h budou zástupci volební komise k dispozici ve volební místnosti v respiriu v 5. patře, kde bude také možné hlasovat.

Podívejte se na představení jednotlivých kandidátů

Termínovník letošních voleb do Akademického senátů ČVUT a FA
 

Volební komise:

  • Tomáš Efler
  • Dana Matějovská
  • Robert Rössler
  • Karolina Suchá
  • Jiří Šrubař
  • Tereza Vránková

 

Za obsah této stránky zodpovídá: doc. Ing. arch. Jan Jakub Tesař, Ph.D.