Zprávy

Pokyny k distanční výuce

aktualizováno 6. 4. 2020 v 21.15h / vydáno 15. 3. 2020

Všichni studenti obdrželi 16. března 2020 na svůj fakultní e-mail nebo na e-mail, který poskytli koordinátorce studia Veronice Kastlové, následující informaci o distanční výuce. Výuka by měla probíhat hlavními třemi formami v časech dle rozvrhu:

1) moodle
2) Office Teams 365
3) e-maily, facebook, telefony a sdílení materiálu na webu FA

Za distanční výuku každého předmětu je odpovědný jeho garant (pedagog), který by měl pod dohledem vedoucího ústavu dotyčné studenty o distanční výuce informovat. Nestane-li se tak, prosí studijní oddělení studenty, aby dotyčného garanta kontaktovali sami. 

Tabulka s přehledem forem distanční výuky pro jednotlivé předměty, ateliéry a ZANy

V této tabulce (stav k 6. 4. 2020) najdete přehled všech garantů a forem distanční výuky.

V dnešním e-mailu obdržíte informace o průběhu distanční výuky

vydáno 16. 3. 2020 ve 14.00 h

Dnes do 18.00 h dostanou studenti e-mail od Veroniky Kastlové s podrobnými informacemi o distančním studiu na FA ČVUT. Zatím nic nezameškáváte. Pokud by někomu e-mail nedorazil, pište na: veronika.kastlova@fa.cvut.cz.

Studijní oddělení prosí studenty o používání školních e-mailových adres

vydáno 15. 3. 2020 ve 12.00 h

V souvislosti se zahájením distanční výuky si prosím zkontrolujte aktivaci školních emailových adres. Z vašich osobních, i v případě přeposlání ze školních mailů, se zprávy vrací jako nedoručené. Sledujte, prosím, pravidelně svůj školní mail.

Office 365 ke stažení zdarma

vydáno 16. 3. 2020 ve 14.19 h

Všichni studenti i zaměstnanci ČVUT si mohou zdarma stáhnout licenci na Office365. Mezi programy je také MS Teams. Na tomto odkaze si mohou všichni studenti a vyučující stáhnout zdarma licenci na Office365, kde najdou i MS Teams, který pravděpodobně bude v následujících týdnech používán k výuce. Ke stažení je nutné zadat svou školní e-mailovou adresu (resp. stejný login s koncovkou cvut.cz, nikoliv fa.cvut.cz, jako používáte při přihlášení se do KOS).

 

Za obsah této stránky zodpovídá: doc. Ing. arch. Jan Jakub Tesař, Ph.D.