Fakulta architektury ČVUT v Praze oslaví 45 let

Děkan Fakulty architektury ČVUT v Praze Ladislav Lábus si dovoluje pozvat všechny členy a členky akademické obce, absolventy fakulty a příznivce architektury na oslavu 45. výročí obnovení samostatné fakulty, která se uskuteční ve středu 24. listopadu 2021 od 15.30 hodin v Betlémské kapli na Betlémském náměstí v Praze 1.

Program akce:

15.30 —17.00

• Slavnostní shromáždění akademické obce v Betlémské kapli (moderuje Petr Vacek)
  • Hudebně-divadelní vystoupení Studia Ypsilon
  • Předání Felberových medailí, medailí ČVUT a medailí FA ČVUT Křest publikace Vladimíra Šlapety Vzpomínky a poznámky (vydáno k jubileu výuky architektury na ČVUT v Praze 1920—2020)

17.00

• Občerstvení v předsálí a Lapidáriu Betlémské kaple

19.00

• Vernisáž výstavy FA ČVUT 1976—2021 v Galerii Jaroslava Fragnera spojená se křtem knihy Alma mater dnes. Architektura dnes. 45 let FA ČVUT v Praze
  • Vernisáž výstavy k 25 letům soutěže Urban Design Award

Oslava se uskuteční za dodržení aktuálních protiepidemických opatření.

Prosíme zájemce o účast, aby se na akci registrovali prostřednictvím elektronického formuláře.

Za obsah této stránky zodpovídá: doc. Ing. arch. Jan Jakub Tesař, Ph.D.