S ohledem na aktuální nařízení vlády v nouzovém stavu je veškerá KONTAKTNÍ výuka na FA ČVUT přerušena až do 1. 11. 2020.

Blíží se volby do Akademického senátu

Až do 18. listopadu ve 12 hodin je možné na podatelnu FA ČVUT podávat návrhy na kandidáty do Akademického senátu Fakulty architektury ČVUT a do Akademického senátu ČVUT ve volebním obvodu FA. Kandidáti se akademické obci představí na volební schůzi 20 listopadu od 15 hodin. Volby se budou konat 27. a 28. listopadu. Volby se budou konat 27. a 28. listopadu a z důvodu přerušení voleb kvůli mimořádné události se volební komise rozhodla přidat další termín voleb. Volit bude možné i v pondělí 2. 12. 2019.Výsledky budou zveřejněny do 3. prosince a ustavující shromáždění proběhne následující den. Více v harmonogramu.

Členové volební komise:

Za studenty: